Про компанію


ТОВ "АВТОЦЕНТР-ПОЛТАВА"

ТОВ «Автоцентр Полтава», офіційний дилер марки ŠKODA в Полтавській області вже 14 років, надає якісні послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів!

У будь-який час, в будь-який день тижня Вам раді допомогти: автомобілі марки ŠKODA будь-якій комплектації, вигідні фінансові пропозиції покупки довгоочікуваного автомобіля в кредит або лізинг, технічне обслуговування та ремонт - кваліфікований персонал підкаже відповіді всіх цікавлять Вас питань!

«Кожен клієнт важливий для нас!» - головне правило компанії. Для власників автомобілів ŠKODA діє цілодобова програма лояльності "ŠKODA24". З програмою підтримки «ŠKODA 24» в будь-який час доби Ви зможете викликати технічну допомогу, доставку палива або евакуатор.

Ми раді приємно дивувати Вас! Сервісний центр ТОВ «Автоцентр Полтава» пропонує послуги по обслуговуванню як гарантійних, так і не гарантійних автомобілів ŠKODA.

Завдяки новим технологіям фарбування і рихтування кузова, ми подаруємо нове життя Вашому автомобілю.

Швидко і якісно підготувати Ваш автомобіль до зимового і літнього сезонів - не проблема: широкий вибір зимових та літніх шин, оригінальних запасних частин і аксесуарів для автомобілів ŠKODA!