Страхування

Страхування авто та водіїв у «Автоцентр-Полтава»

«Автоцентр-Полтава» пропонує страхування автомобіля в провідних страхових компаніях України по найвигіднішим умовам.
Пропонуємо наступні види страхування:

  • КАСКО: страхування транспортних засобів та додаткового обладнання до них (є можливість розбити платежі на декілька етапів);
  • міні-КАСКО: полегшена версія класичного КАСКО для авто до 10 років;
  • КАСКО Smart: знижка на КАСКО в залежності від ваших водійських умінь «платиш як їздиш»;
  • Зелена карта: страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів перед третіми особами за межами України.
  • Автоцивілка: обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
  • Антивірус: страхування на випадок госпіталізації з пневмонією будь-якого характеру (бактеріальна, атипова, вірусна, в тому числі викликана COVID-19) або передчасного відходу з життя за будь-якої причини.

НАШІ ПАРТНЕРИ:

Унікальна акція від СГ «ТАС»: ŠKODA придбай – КАСКО тримай:

Страхова група «ТАС» спільно з офіційним дистриб’ютором автомобілів ŠKODA в Україні компанією «Єврокар» прийняли рішення про продовження терміну проведення ексклюзивної акції для покупців автомобілів марки ŠKODA, зокрема моделей KODIAQ, KAROQ, KAMIQ, а також OCTAVIA та SUPERB.

У рамках акції кожен новоспечений автовласник має можливість не просто укласти договір КАСКО на рік за найвигіднішими умовами, але й отримати цілий місяць надійного страхового захисту від лідера ринку автострахування України – Страхової групи «ТАС» – цілком безкоштовно! Примітно, що скористатися цим подарунком автовласники можуть ще до укладення річного договору КАСКО!

Загальні умови страхування:

Власник автомобіля має можливість укласти договір страхування та придбати поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобілів відразу в автосалоні.

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • водійське посвідчення свідоцтво про реєстрацію ТЗ або видаткову накладну.

Детальніше про страхові компанії-партнери та страхові продукти можна дізнатися у менеджера з фінансового сервісу: Наталія — +38 (050) 428 72 72